Promocja British Corner.

W tym roku zadbamy o to, żeby nasza szkoła była, jeszcze bardziej, znana na rynku legionowskim. Pierwsze działanie promujące British Corner to ulotka, która w skrócie opowie o naszej szkole. Ulotka, celowo jest prosta i przejrzysta. Celem ulotki jest przekazanie konkretnych informacji.  I jest!

Kolejnym działaniem, mającym na celu zaznajomienie, szerszej publiczności, z naszą szkołą będzie reklama na Facebooku. Kampanię będziemy prowadzić przez miesiące czerwiec, lipiec, sierpień. Jest to dobry sposób ze względu na możliwość wybrania obszaru, na którym pojawią się materiały reklamowe. Pewnie nas zobaczycie, przy okazji wizyt na Facebooku.

Dodatkowo, w tym roku, skorzystamy z systemu AdWords, który oferuje przeglądarka Google. Też jest to przydatna reklama ze względu na wybór terenu działania reklamy.

Tak więc…
Będziecie nas widzieć, będziecie o nas czytać i (mam nadzieję) również będziecie nas promować wśród swoich znajomych.

Za co, z góry, SERDECZNIE DZIĘKUJĘ🙂
—————————————————————–

ULOTKA – OBIE STRONY:

                                                     

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *