Zajęcia on-line

Drodzy rodzice, w związku z zamknięciem państwowych szkół, od poniedziałku 16.03 rozpoczynamy zajęcia on-line, które będą kontynuacją naszych tradycyjnych kursów. Stanowcza większość szkół językowych w Polsce decyduje się na takie rozwiązanie. Obserwując rosnącą liczbę zachorowań w Polsce i na świecie, chcemy zadbać o bezpieczeństwo naszych kursantów, ich najbliższych oraz sąsiadów, wśród których są osoby starsze i schorowane. 

W zaistniałej kryzysowej sytuacji, chcemy stworzyć wartościowe multimedialne lekcje, które pomogą uczniom kontynuować wspólną naukę angielskiego. Bardzo zależy nam na bezpieczeństwie Państwa najbliższych. Mamy nadzieję, że lekcje on-line okażą się słuszną alternatywą dla tradycyjnych zajęć w okresie najbliższych dwóch tygodni. 

Uczniowie w czasie swoich planowych zajęć będą mogli dołączyć do wirtualnej klasy przez aplikację Skype.

Link dołączenia do wirtualnej klasy u Pana Michała:
https://join.skype.com/kerT2mbw3eXI 

Link dołączenia do wirtualnej klasy u Pana Darka:
https://join.skype.com/cCV5xBxXwDuo

Link dołączenia do wirtualnej klasy u Pani Mirelli:
https://join.skype.com/fSJ3IRFfSBL1

Aby skorzystać z lekcji, wystarczy otworzyć jeden z powyższych linków. Spotkanie może być uruchomione w przeglądarce internetowej, jednak dla płynności i komfortu lekcji zalecamy zainstalować aplikację Skype. Można ją ściągnąć za darmo ze sklepu Play, App Store czy ze strony skype.com. Uczestnicy spotkania mają kontakt z nauczycielem oraz innymi uczestnikami kursu. Jednocześnie materiały z urządzenia nauczyciela są widoczne dla uczestników lekcji. 

Wierzymy że podjęte działania przyczynią się do podwyższenia bezpieczeństwa nas wszystkich. Nie wiemy, co przyniosą najbliższe dni, ale chcemy stanowczo działać już teraz, nie przerywając wspólnej nauki. Mamy nadzieję że zajęcia on-line okażą się dobrym substytutem dla lekcji stacjonarnych. Dołożymy starań, żeby każdy kursant czerpał z nich jak najwięcej korzyści.

Zespół British Corner

Kontakt: 
Michał Szmyt
tel: 694006482
(jeśli nie będę odbierał, oddzwonię)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *