Nasza szkoła przygotowuje do prestiżowych i uznawanych na całym świecie egzaminów CAMBRIDGE ENGLISH.

We współpracy z Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Cambrigde LANG LTC rejestrujemy kandydatów dla sesji egzaminów: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced oraz C2 Proficiency. 

W czasie istnienia British Corner wielu uczniów przygotowywało się i podeszło do egzaminów na różnych poziomach zaawansowania. W roku 2021 nasi uczniowie zdawali egzaminy A1 Movers, A2 Flyers, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced uzyskując bardzo dobre wyniki. Serdecznie im gratulujemy i jednocześnie zachęcamy osoby, które się z nami uczą do wyznaczania sobie celu w postaci egzaminu językowego. 

Dla kogo są te egzaminy? Poziomy Starters, Movers i Flyers są skierowane do młodszych osób. Ich przyjazna forma sprawia, że dzieci nie mają oporów przed rozwiązywaniem angażujących ćwiczeń sprawdzających ich wiedzę.

Z kolei egzaminy Preliminary, First, Advanced oraz Proficiency to egzaminy dla starszej młodzieży oraz dorosłych. Dwa ostatnie szczeble, C1 oraz C2 to gratka dla pasjonatów językowych. Są to najwyższe poziomy biegłości językowej. Chętnie pomożemy zainteresowanym w przygotowaniu także do tych egzaminów.