Jeśli chcą Państwo zapisać swoje dziecko na zajęcia angielskiego lub porozmawiać o nauce języka, zachęcamy do kontaktu telefonicznego (694 006 482), wysłania wiadomości na Messengerze lub wizyty w naszej szkole (zachęcamy do wcześniejszego umówienia spotkania).

Jeśli chcą Państwo poprosić o kontakt, zachęcamy do wypełnienia formularza znajdującego się pod tym adresem: https://forms.gle/8cCTAp32PjgRB3KL8

Gdzie jest British Corner?

Nasza szkoła znajduje się na pierwszym piętrze budynku na rogu ulicy 3-go Maja oraz Dietricha. W tym samym budynku znajduje się piekarnia, szkoła jazdy i gabinet logopedyczny. Po drugiej stronie skrzyżowania jest księgarnia u Leszka.


Regulamin zajęć

W tym roku, dla Państwa wygody oraz w celu zmniejszenia przechowywanej przez nas papierowej dokumentacji, zachęcamy do zaakceptowania regulaminu zajęć w formie elektronicznej. Zastępuje on standardową umowę, jednak jest tak samo skuteczny, a przy tym dużo bardziej przystępny.

Regulamin zajęć 75-minutowychRegulamin zajęć 60-minutowych (młodsi uczniowie)
https://forms.gle/Ki7BuJpr4NrmqobP8https://forms.gle/nUX5sZaSX6EuSbdQ8


Test poziomujący:

Dla lepszego dopasowania poziomu grupy zachęcamy do rozwiązania krótkiego testu poziomującego: https://forms.gle/QfvRq1841TbBYwgH8

Dane kontaktowe:

British Corner
ul. Dietricha 5 05-120 Legionowo

Telefon: +48 694 006 482
e-mail: biuro@britishcorner.pl


Osoba do kontaktu:
Michał Szmyt