24 thoughts on “OPINIE O NAS

 1. Witam,
  Szczerze polecam nauke w szkole British Corner, pełen profesjonalizm. Pełne zaangażowanie nauczyciela procentuje większą chęcią do nauki języka mojej 11 letniej córki. Wszelkie obawy związane z nauką w czasie pandemii prowadzone przez Skaypa zostały rozwiane, taka forma konwersacji jest genialna i motywująca. Zdecydowanie polecam naukę w tej szkołe.

 2. Córka w tym roku po praz pierwszy uczestniczyła w dodatkowych zajęciach angielskiego w szkole. Zajęcia z panią Mirellą jej odpowiadają, nie ma marudzenia czy wymówek jak to było w wypadku kilku korepetytorów. Polecam

 3. Bardzo dobrze rozwiązana sprawa zajęć internetowych. Wiadomo, lepiej jest uczyć się bezpośrednio z nauczycielem – mam nadzieję że niedługo spotkamy się już na miejscu. Pozdrawiam!

 4. Na początku tego roku szkolnego byłem nieco niepewny co do zmiany właściciela szkoły, jednak teraz widzę, że była to zdecydowanie zmiana na plus. Syn chodzi do British Corner od dwóch lat. Wcześniej nie miałem zastrzeżeń co do poziomu nauczania, czy funkcjonowania szkoły. Teraz widzę we wszystkim więcej profesjonalizmu, otwartości względem klienta. Zajęcia z egzaminatorem maturalnym to strzał w dziesiątkę. Myślę, że w szkole jest trochę niedociągnięć, jednak w mojej ocenie jest to najlepsza opcja w okolicy. Życzę powodzenia i cierpliwości w prowadzeniu szkoły Panie Michale!

 5. Kolejny rok szkolny rozpoczynamy wspólnie z British Corner. Dlaczego Wy? Świetna kadra dydaktyczna, wysoki poziom nauczania i wreszcie ,satysfakcja dziecka po świetnie zdanym egzaminie Cambridge.

 6. Chciałabym podziękować za rok nauki u Państwa, mojego syna Grzegorza.
  Grześ wczoraj przystępował do egzaminu starters.
  Mogę z czystym sumieniem polecić Państwa szkołę.
  Zwłaszcza lektorkę Pryscyllę Kurkus, której pragnę wraz z Grzesiem jeszcze raz serdecznie podziękować za cały rok nauki. Fantastyczna lektorka, oby takich więcej Państwo zatrudniali! Grześ chodzi na jej zajęcia z przyjemnością, a w konsekwencji chętnie się uczy angielskiego.
  Rok pracy z Panią Pryscyllą Kurkus zaowocował właśnie egzaminem Starters – mam nadzieję, ze zdamy i w przyszłym roku będziemy owocnie kontynuować współpracę z Państwem 😉
  Dziękujemy i miłych wakacji Państwu życzymy.

 7. Witam – jestem tu nowa.
  Moja córka chce się uczyć angielskiego!
  Bardzo się z tego cieszę bo się bałam, że będzie inaczej.
  Po prostu, pani Pryscylla kupiła ją całkowicie 🙂
  Pozdrawiam.

 8. Moja pociecha już zapisana.
  Mam nadzieję, że dalej ją będzie uczył pan Michał.
  Jest bardzo dobrym lektorem.
  Pozdrawiam 🙂

 9. No, i szkoła się zakończyła.
  To był dobry rok z angielskiego, dla naszej córki – dziękujemy.
  W przyszłym roku dalej –> British Corner 🙂

 10. Strasznie tu słodko 🙂
  Ale ja też muszę na słodko bo szkoła bardzo fajna.
  Moja córa ma dobre wyniki i brak problemów z angielskim.
  Za dwa lata przyślę moją młodszą.
  Pozdrawiam Was!

 11. Wszystko jak należy. Syn zadowolony z poziomu. Tata zadowolony ze syn chce się uczyć. Mama ze blisko.
  Jeszcze tylko sprawdzenie poziomu nauczania na egzaminie. I starczy … do wakacji. Potem kolejny level w British Corner.

 12. To bardzo dobrze, że macie te 6-cio osobowe grupy. Jak się stoi pod drzwiami to słychać, że jest spokój na lekcji. A z tym różnie bywa. Wiem, bo to druga szkoła mojego syna.
  Fajna, przyjazna szkoła – polecam.

 13. Nasza dwójka dzieci uczy się u dwóch różnych lektorów w Waszej szkole. Jesteśmy zadowoleni z poziomu ich nauczania i bardzo dobrych wyników z języka angielskiego w szkole.
  Wszystkim rodzicom, którzy pragną, aby ich pociechy dobrze posługiwały się językiem angielskim, gorąco polecam British Corner.

 14. Doskonała kadra dydaktyczna, niewielkie grupy uczniów, wysoki poziom nauczania. Od kilku lat moje dziecko uczęszcza na zajęcia z języka angielskiego. Zdecydowanie wszystkim poleciła bym tę szkołę.

 15. W zeszłym roku zmieniłam córce szkołę angielskiego na British Corner – jest dużo lepiej. Celujemy w te egzaminy Cambridge – może za rok. Wszystko w rękach mojej córki i lektora 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *