Zapisy – worek bez dna?

Tytułowa sugestia mogłaby wydawać się prawdą. Być może w innych szkołach ten „worek” faktycznie nie ma dna. Zrobi się większe grupy i… jakoś leci.
W British Corner jednak, ten „worek”, ma dno.
 
 
 
Powiem więcej – jesteśmy w stanie bardzo dokładnie określić, jaką liczbę uczniów możemy przyjąć. A wynika to z dość oczywistych faktów.

Pierwszy fakt brzmi:
Zarówno w przeszłości, obecnie jak i w przyszłości, nasza szkoła będzie prowadziła (wyłącznie) sześcioosobowe grupy nauczania.
Uzasadnienie znajduje się tutaj: LINK
Tak było, jest i będzie – co dla Państwa jest bardzo dobrą wiadomością.

Drugi fakt brzmi:
Lektor to nie jest maszyna do nauczania.
Wydajny – czyli skuteczny – lektor musi mieć odpowiednią liczbę godzin, dziennie. Nie możemy pozwolić na to, żeby lektor był zmęczony na tyle, aby to miało wpływ na jakość nauczania. Dodatkowo, należy pamiętać, że każdy lektor musi się przygotować do lekcji. Najczęściej robi to w domu oraz (dodatkowo) tuż przed lekcją.

Trzeci fakt brzmi:
Sale mają swoją przepustowość.
Szkoła wprawdzie jest czynna od 08:00 do 20:00, ale to nie jest tak, że można ją wykorzystać w stu procentach.
Lekcje ustawiane są według dość skomplikowanego klucza (patrz: LINK), który niestety nie pozwala na płynne prowadzenie lekcji, jedna po drugiej.

A teraz, wyjaśnienie dlaczego napisałem tę notkę.

Drodzy Państwo.
Nie czekajcie z zapisem swojej pociechy do ostatniej chwili. Może się bowiem zdarzyć, że będziemy mieć już komplet. Wtedy, z przykrością, będziemy musieli Państwu odmówić przyjęcia do naszej szkoły.

ZAPISY DO SZKOŁY ZACZYNAMY OD MIESIĄCA CZERWCA 2017 ROKU!
(numer telefonu do szkoły, znajduje się na samym dole strony)

W związku z tym, że w tym roku (po raz pierwszy) organizujemy wielką promocję naszej szkoły – przewidujemy również większą liczbę chętnych do skorzystania z naszej oferty. Nie czekajcie na ostatnią chwilę – bądźcie spokojni o to, że wasze dziecko dostanie się do naszej szkoły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *